SCORE - Szkoła Tenis Squash

Zadzwoń do Nas

tenis +48 603 670 915

squash +48 695 447 385
e-mail: biuro@tenis.elblag.pl

Squash

Zapoznaj się z Ofertą, Cennikiem

sprawdź

Tenis

Zapoznaj się z Ofertą, Cennikiem

sprawdź

Zarejestruj Się

Kadra

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, w skład której wchodzą:

Piotr Skorek Uwielbiany przez swoich podopiecznych licencjonowany trener Polskiego Związku Tenisowego z wieloletnim doświadczeniem.  Znany ze swojego profesjonalnego podejścia i zaangażowania do prowadzonych zajęć. Podczas swojej kariery był wychowawcą medalistów Mistrzostw Polski w kategorii młodzieżowych i w seniorach. Jest również trenerem lekkoatletyki. Lubi pracę z dziećmi i młodzieżą, sprawiając, że każdy trening w jego towarzystwie staje się ciężką pracą w doskonałej atmosferze.

Mateusz Skorek - Wieloletni, doświadczony trener tenisa z dyplomem "trenera tenisa zawodników wyczynowych", absolwent AWF w Poznaniu, jest w trakcie kursu na "trenera zawodników wysokiego wyczynu". Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych i seniorach. Uczestniczył w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy.  Zjednuje sobie sympatię zaórwno najmłodszych zawodników, młodzieży jak i ich opiekunów swoimi nowoczesnymi metodami i profesjonalnym podejściem. Jego zajęcia zwykle są bardzo wyczerpujące, jednocześnie niezwykle satysfakcjonujące.

Przemysław Palczyński (mail: przemek@tenis.elblag.pl) - Młody, licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Pasjonat różnych sportów. Jest doskonałym sparing-partnerem, trenującym już od kilku lat. Zwłaszcza młodsze dzieci uwielbiają z nim treningi. Swoje wymagające zajęcia zamienia w doskonałą zabawę.

 

.