SCORE - Szkoła Tenis Squash

Zadzwoń do Nas

tenis +48 603 670 915

squash +48 695 447 385
e-mail: biuro@tenis.elblag.pl

Squash

Zapoznaj się z Ofertą, Cennikiem

sprawdź

Tenis

Zapoznaj się z Ofertą, Cennikiem

sprawdź

Zarejestruj Się

Kadra

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, w skład której wchodzą:

Piotr Skorek Uwielbiany przez swoich podopiecznych licencjonowany trener Polskiego Związku Tenisowego z wieloletnim doświadczeniem.  Znany ze swojego profesjonalnego podejścia i zaangażowania do prowadzonych zajęć. Podczas swojej kariery był wychowawcą medalistów Mistrzostw Polski w kategorii młodzieżowych i w seniorach. Jest również trenerem lekkoatletyki. Lubi pracę z dziećmi i młodzieżą, sprawiając, że każdy trening w jego towarzystwie staje się ciężką pracą w doskonałej atmosferze.

Mateusz Skorek - Wieloletni, doświadczony instruktor tenisa, absolwent AWF w Poznaniu. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych i seniorach. Uczestniczył w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Od niedawna dołączył do stałej kadry Szkoly Tenisa Score, od razu zjednując sobie sympatię zaórwno najmłodszych zawodników, młodzieży jak i ich opiekunów swoimi nowoczesnymi metodami i profesjonalnym podejściem. Jego zajęcia zwykle są bardzo wyczerpujące, jednocześnie niezwykle satysfakcjonujące.

Przemysław Palczyński (mail: przemek@tenis.elblag.pl) - Młody, licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Pasjonat różnych sportów. Jest doskonałym sparing-partnerem, trenującym już od kilku lat. Zwłaszcza młodsze dzieci uwielbiają z nim treningi. Swoje wymagające zajęcia zamienia w doskonałą zabawę.

 

Radosław Łuczak (mail: admin@tenis.elblag.pl) - Grający od kilkunastu lat, doświadczony zawodnik tenisa ziemnego. Odpowiedzialny za organizacje turniejów. Wychowawca na obozach tenisowych, sprawiający, że każdy wyjazd jest niepowtarzalny i pełen śmiechu.