Klub Squash Score znajduje się w Hali Sportowo-Widowiskowej (wejście od tylu budynku)  przy al. Grunwaldzka 135. W klubie znajdują się dwa profesjonalne korty do gry, recepcja, wypożyczalnia sprzętu, dwie szatnie, kącik dla dzieci oraz toalety z kabinami prysznicowymi.  Korty squashowe można rezerwować w godzinach 6-23 po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji telefonicznej, internetowej ( www.tenis.elblag.pl – zakładka Squash) bądź poprzez darmową aplikację mobilną Tenis4U.

Hala sportowa o lekkiej konstrukcji na ulicy Uroczej 4.  Obiekt znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 19. Hala posiada nawierzchnię typu hard-court oraz oświetlenie  ledowe .Przy Hali znajduje się zaplecze sanitarne z WC oraz kabiną prysznicową .

Hala sportowa o lekkiej konstrukcji na ulicy Daszyńskiego 1 przy Szkole Podstawowej nr 1.   Nawierzchnia w hali to sztuczna trawa, oświetlenie ledowe.

Dwa zewnętrzne korty tenisowe o nawierzchni ziemnej przy ulicy Agrykola 8. Na terenie kortów znajduje się domek klubowy z tarasem.

Rezerwacji wszystkich kortów tenisowych można dokonywać telefonicznie, internetowo ( www.tenis.elblag.pl – zakładka Tenis) bądź poprzez darmową aplikację mobilną Tenis4U.

Najlepsza szkoła tenisowo squashowa w Elblagu ❤️ Korzystamy całą rodziną i z zajęć tenisowych i z zajęć squashowych ? dodatkowo super organizowane letnie obozy tenisowe dla rodzin- jak raz się pojedzie to jeździ sie już co roku ?

Marika
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 135