Zorganizuj urodziny w Squash SCORE.

Nie masz pomysłu jak wyprawić urodziny swojemu dziecku, a samodzielna organizacja przyjęcia wymaga zbyt dużo nakładu pracy i wysiłku?

Z nami nie musisz się o to martwić, wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty. Zapewniamy, że w ten urodzinowy dzień Twoja pociecha i zebrani goście, będą bawili się w zupełnie inny sposób. W naszym klubie takie okazje świętuje się aktywnie! Dlatego też na dzieci będzie czekała kadra, która zapewni odpowiednie gry i zabawy przez cały czas trwania urodzin oraz umożliwi gościom „pierwsze” spotkanie ze squashem. Siedzenie przy zastawionym smakołykami stole to już przeszłość. Przekąski jak najbardziej, ale tylko dla uzupełnienia sił na dalszą zabawę.

Dajmy dzieciom się wybawić

Urodziny w klubie squash Score stają się coraz bardziej popularne. Niezmiernie jest na miło gościć dzieci ponownie. Cieszymy się licznymi powrotami solenizantów wraz z gośćmi z roku na rok . Nasza oferta organizacji urodzin jest dostosowywana do wieku, a także nastawienia i umiejętności gości. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb uczestników urodzin. Prowadzimy również zajęcia w języku angielskim.

W urodzinach mogą brać udział dzieci od 5 roku życia.

Koszt 2-godzinnej zabawy ( dwie opcje do wyboru)

  • PREMIUM- 390 zł. ( do 16 dzieci; każde kolejne dziecko to 10zł dopłaty)

Rezerwacja całego klubu . Przez pierwszą godzinę instruktor prowadzi ruchowe zabawy i zajęcia integracyjne z całą grupą. Druga godzina to zajęcia squash z dwoma instruktorami na dwóch kortach. W cenie zastawa stołowa, dekoracje. Dorośli podczas gdy dzieci bawią się na jednym korcie mogą grać na drugim korcie.

  • STANDARD -290 zł. ( do 8 dzieci; każde kolejne dziecko to 10zł dopłaty)

Rezerwacja jednego kortu, kąciku dla dzieci wraz z opieką jednego instruktora. W cenie zastawa stołowa, dekoracje. Instruktor przez 2 godziny prowadzi ruchowe zabawy oraz zajęcia squash dostosowane do wieku i możliwości uczestników.

10% rabatu dla dzieci uczestniczących w zajęciach w Szkole Tenisa lub Squasha Score. 10% rabatu dla rodzin z KDR. W klubie znajduje się mini kawiarenka, gdzie rodzice mogą kupić kawę herbatę .

Urodziny odbywają się w klubie Squash Score- ul. Grunwaldzka 135 – hala HSW wejście od osiedla za Politechniką

Zadatek można wpłacać na konto:

Szkoła Tenisa SCORE II Mateusz Skorek
ul. Daszyńskiego 1, 82-300 Elbląg

67 1050 1764 1000 0091 0277 7027

Najlepsza szkoła tenisowo squashowa w Elblagu ❤️ Korzystamy całą rodziną i z zajęć tenisowych i z zajęć squashowych ? dodatkowo super organizowane letnie obozy tenisowe dla rodzin- jak raz się pojedzie to jeździ sie już co roku ?

Marika
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 135