Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozową ! Szkoła Tenisa Score od wielu lat organizuje obozy tenisowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (rodzinne obozy z dziećmi).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pasjonatów tenisa ziemnego, jak również dla tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tym sportem. Program obozu jest zawsze przygotowywany na najwyższym poziomie, tak aby spełnił wszystkie oczekiwania uczestników wyjazdu. Treningi prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych trenerów.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty obozowej na rok 2022 znajdziecie Państwo w zakładce Aktualności. Zapraszamy do zapisów.

Rodzice / opiekunowie prawni dzieci zgłaszanych na obóz proszeni są o dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej przed planowanym terminem rozpoczęcia obozu.

Najlepsza szkoła tenisowo squashowa w Elblagu ❤️ Korzystamy całą rodziną i z zajęć tenisowych i z zajęć squashowych ? dodatkowo super organizowane letnie obozy tenisowe dla rodzin- jak raz się pojedzie to jeździ sie już co roku ?

Marika
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 135