1. Serwis rakiet

Szkoła Tenisa i Squasha Score oferuje możliwość skorzystania z serwisu rakiet tenisowych, squashowych i badmintonowych. W naszym klubie naciągamy rakiety,zmieniamy
owijki i gromety, naklejamy crashtape’y. Usługę naciągania rakiet wykonujemy na profesjonalnej elektronicznej maszynie Prince 6000. Posiadamy również bogate zaplecze akcesoriów tenisowych i squashowych (owijki naciągi, tłumiki itp) dostępnych od ręki w klubie Squash przy alei Grunwaldzkiej 135. Współpracujemy z firmą sportową Tecnifibre , Prince i Babolat. W ramach współpracy oferujemy naszym klientom m. in. sprzedaż: rakiet, piłek, toreb, odzieży sportowej w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do kontaktu.

CENNIK

USŁUGA CENA
naciąganie rakiety tenisowej35 zł*
naciąganie rakiety squashowej35 zł*
naciąganie rakiety badmintonowej35 zł*
* Cena zawiera indywidualnie porady w doborze naciągu.
zmiana owijkiusługa darmowa

2. Reklama na obiektach

  • Banery reklamowe

Jedną z możliwości promocji firmy jest reklama poprzez rozmieszczenie banerów reklamowych. Możliwość całorocznej reklamy na obiektach sportowych Szkoły Tenisa
i Squash Score. Cena uwarunkowana jest lokalizacją banerów oraz ich wielkością.

  • Stojak reklamowy (typu roll-up)

Rollupy to sprawdzony pomysł na skuteczną reklamę, ponieważ często wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną oraz pomysłowością. Obecnie korzysta z nich coraz większa liczba firm i zalicza się je do najczęściej wybieranych form reklamy wizualnej.

Najlepsza szkoła tenisowo squashowa w Elblagu ❤️ Korzystamy całą rodziną i z zajęć tenisowych i z zajęć squashowych ? dodatkowo super organizowane letnie obozy tenisowe dla rodzin- jak raz się pojedzie to jeździ sie już co roku ?

Marika
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 135