W dniach 25-26.09 w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików do lat 14 w tenisie. Bardzo dobry występ zawodników reprezentujących Szkołę Tenisa Score na tych Mistrzostwach. Całe podium przypadło naszym zawodnikom. Zwycięzcą turnieju singlowego został Wiktor Bieliński, drugi Piotr Kowalik , a brąz zdobył Igor Piotrowski. Gra deblowa również została zdominowana przez chłopaków reprezentujących nasz klub. W finale Piotr w parze z Antonim Łukaszewiczem zwyciężyli z Wiktorem i Igorem. O sukcesie naszych młodych zawodników przeczytacie również na portElu. Wielkie gratulacje!

https://www.portel.pl/sport/mlodzi-elblazanie-na-podium/125168

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Privacy Policy

Najlepsza szkoła tenisowo squashowa w Elblagu ❤️ Korzystamy całą rodziną i z zajęć tenisowych i z zajęć squashowych ? dodatkowo super organizowane letnie obozy tenisowe dla rodzin- jak raz się pojedzie to jeździ sie już co roku ?

Marika
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 135