Udany występ naszego trenera Mateusza Skorka w Mistrzostwach Polski w Racketlonie. W dniach 2-3.10.2021 odbyły się XVII Indywidualne oraz XII Deblowe Mistrzostwa Polski Racketlona w Strefie Ruchu Książenice. Zawodnicy rywalizowali w każdym z 4 sportów rakietowych: squashu, badmintonie, tenisie stołowym i ziemnym.

Trener Mateusz Skorek wystąpił w najwyższej kategorii-OPEN zarówno w grze singlowej, jak i deblowej . W rywalizacji singlowej Mateusz zdobył srebrny medal zostając Wicemistrzem Polski. W finale przegrał z wielokrotnym mistrzem Polski i czołowym zawodnikiem świata – Rafałem Rykowskim. Rewanż udał się jednak w półfinale gry deblowej. Mateusz w parze z Michałem Kurkiem z Warszawy zwyciężyli , po pełnym emocji pojedynku jedną piłką, z parą deblową Rykowski – Kalicki.

W finale nasz trener Mateusz wraz ze swoim deblowym partnerem Michałem zdobyli mistrzostwo Polski wygrywając z parą Stolicki – Sowa, powtarzając tym samym sukces z ubiegłego roku, czyli złoty medal mistrzostw. Wielkie gratulacje !

Przed nami Mistrzostwa Świata w Zurychu, gdzie Mateusz na koniec października 2021r. wystąpi w swoim debiucie w kategorii B – drugiej najwyższej kategorii w grze singlowej. Trzymamy mocno kciuki !